Nazywam się Adrian Gorzka


Jestem certyfikowanym trenerem mentalnym, praktykiem z doświadczeniem w biznesie i sprzedaży, gdzie prowadziłem własne zespoły, szkoliłem, przeprowadzałem warsztaty i pracowałem w sesjach 1 na 1. Doświadczenie zdobywałem w branżach IT, energetyce oraz marketingu, gdzie przez ostatnie 8 lat włożyłem ogrom wysiłku, czasu, i pieniędzy w rozwijanie siebie i innych oraz bycie jak najlepszym trenerem. Ukończyłem również Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

 

Specjalizuję się w pracy z emocjami, poprawą koncentracji, budowaniem pewności siebie, dbaniem o zaangażowanie czy radzenie sobie z porażką. Aktualnie w trakcie studiów podyplomowych z psychologii pozytywnej – trener umiejętności psychospołecznych. Wszystko po to, by móc jak najlepiej działać w zakresie rozbudowy kompetencji miękkich i wyciąganiu maksimum potencjału z innych.


W treningu mentalnym najwyżej cenię efektywność działania, praktyczne rozwiązania, które wskazuje oraz to, że nie zamyka się w żadnych konkretnych ramach. Czerpie z wielu dziedzin naukowych, a z jego możliwości może korzystać tak naprawdę każdy, od ‘kowalskiego’ po topowego sportowca

 

Moją pasją jest człowiek, to jakie zachodzą w nim procesy oraz z czego one wynikają. Co za tym idzie fascynuje mnie ludzki umysł, jego rozwój i możliwości. Jestem ogromnym fanem sportu, który jest ze mną obecny całe życie. Uwielbiam podróże, poznawanie nowych miejsc, kultur i ludzi.

 

W czasie wolnym najchętniej aktywnie odpoczywam, uczę się nowych rzeczy, podróżuje, spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi, edukuję się, uprawiam sport.Adrian Gorzka


ZAPRASZAM DO KONTAKTU


Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka