Nazywam się Danuta Kidawa. 

 

Na co dzień prowadzę własną firmę szkoleniową, którą otworzyłam po wielu latach pracy na etacie. Jestem certyfikowanym trenerem mentalnym, ekspertem mocnych stron, trenerem i partnerem FRISⓇ, a także instruktorem nurkowania i pierwszej pomocy. Mam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z tak różnych dziedzin jak marketing internetowy, prezentacja danych i pierwsza pomoc przedmedyczna. Moje flagowe i ulubione szkolenie to “Sięgnij po marzenia” skoncentrowane wokół osiągania celów. 

 

Specjalizuję się w prowadzeniu warsztatów dla zespołów, zwłaszcza nowo utworzonych, w których ludzie potrzebują się lepiej poznać, zrozumieć i zintegrować. Zajęcia oparte są o jedno z dwóch narzędzi - badanie Stylów Myślenia FRISⓇ lub badanie CliftonStrengths™ (tzw. talenty Gallupa). Z doświadczenia wiem, że rozmowa o mocnych stronach i o różnicach w postrzeganiu rzeczywistości przydaje się w każdej grupie. Wspomniane narzędzia z sukcesami stosuję także w pracy indywidualnej (spotkania 1:1). 

 

Z wykształcenia jestem ekonometryczką - ukończyłam studia magisterskie na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Jestem także absolwentką Szkoły Trenerów Biznesu Grupy SET, Akademii Trenerów Mentalnych oraz korporacyjnego programu mentoringowego. 

 

W treningu mentalnym najwyżej cenię skuteczność, a jednocześnie prostotę narzędzi

Moją pasją jest towarzyszenie innym w podróży do głębszej wiedzy o sobie, która pozwala im żyć pełniej, pracować efektywniej i spełniać swoje marzenia. Lubię patrzeć, gdy moi rozmówcy odkrywają swoje supermoce i uczą się z nich korzystać prywatnie i zawodowo. 

 

W czasie wolnym najchętniej czytam dobre książki, oglądam ambitne filmy i maszeruję po parku lub lesie. Natomiast urlopy często spędzam nurkując, żeglując lub aktywnie zwiedzając. 

Danuta Kidawa

 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka