Nazywam się Iga Kopeć.

 

Na co dzień prowadzę własną firmę szkoleniowo-doradczą oraz koordynuje projekty współfinansowane ze środków UE (zarządzam ludźmi, procesami, finansami i realizacją zgodnie z wytycznymi). Jestem certyfikowanym trenerem mentalnym, coachem ICF, doradcą biznesowym, trenerem i szkoleniowcem, moderatorem design thinking. 

 

Specjalizuję się w wydobywaniu z ludzi potencjałów i zasobów i wspieraniu ich w tym by umieli je wykorzystywać we własnym rozwoju, we wspieraniu zespołów w tym zespołów projektowych w tworzeniu wartości realizowanych przez nich projektów, we wsparciu w rozwoju biznesu i ludzi, którzy biznes tworzą. Moje flagowe szkolenia to Zarządzanie Zespołem (w tym zespołem projektowym) z elementami treningu mentalnego oraz Zarządzanie projektami w metodyce design thinking.

 

Z wykształcenia jestem prawnikiem i pedagogiem (studia magisterskie - Uniwersytet Gdański). 

 

W treningu mentalnym najwyżej cenię wszechstronność i podejście holistyczne - wszechstronne do każdego wyzwania. 

 

Moją pasją jest praca z ludźmi, która pomaga im odkryć ich potencjał i stwarzać możliwości rozwoju. Dodatkowo kocham lotnictwo, konie i podróże.

 

W czasie wolnym najchętniej spaceruje po plaży z psem lub na koniu, zwiedzam nowe lub znane już miejsca i rozmawiam z ludźmi - zdecydowanie czerpie energię z ludzi i ze słońca chociaż zimą także z morsowania ????

Iga Kopeć

 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka