Nazywam się Joanna Nycz-Kowalska

 

Na co dzień pomagam rozwijać się innym, pokazuję jak funkcjonować w sytuacjach kryzysowych i stresogennych, uczę jak rozwijać talenty i mocne strony. Pracuje w branży przemysłowej i wykorzystuje między innymi wieloletnie doświadczenie w tworzeniu zespołów i zarządzaniu nimi.

 

Specjalizuję się w budowaniu odporności psychicznej dorosłych i dzieci, uczeniu zarządzania emocjami i tworzeniu mistrzowskich biznesowo zespołów. Tłumaczę język treningu mentalnego na język biznesu i pomagam wdrażać go efektywnie. 

 

Z wykształcenia jestem politologiem, menedżerem sportu. Jestem również absolwentką studiów doktoranckich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz studiów Executive MBA. 

 

W treningu mentalnym najwyżej cenię szybkie efekty, a także za to, że sprawdza się i w życiu prywatnym, i w biznesie. Trening mentalny pomaga w prostowaniu życiowych i zawodowych zakrętów.

 

Moją pasją jest rozwój, praca z ludźmi, wpływ nowych technologii na mózg, muzyka, sport (głównie piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna, tenis) i historia XX wieku (szczególnie historia Warszawy). 

W czasie wolnym najchętniej aktywnie korzystam z życia, poznaje nowe miejsca, kolekcjonuje nowe doświadczenia, czytam i słucham książki (głównie biografie, kryminały, thrillery i popularnonaukowe), pielęgnuje relacje, dbam o dobrostan swój i innych.

Joanna Nycz-Kowalska

 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka