Nazywam się Katarzyna  Drawska

 

Na co dzień pracuję w firmie zajmującej się przygotowaniem i realizacją inwestycji energetycznych. Jestem certyfikowanym trenerem mentalnym.

 

Specjalizuję się we wspieraniu osób, które chcą poprawić jakość swojego życia poprzez zbudowanie większej pewności siebie, wypracowanie dobrych nawyków, poprawę koncentracji i spokoju wewnętrznego. Realizuję to zarówno w ramach sesji 1:1, jak i warsztatów grupowych. Podczas zajęć dzielę się wiedzą zdobytą w ramach dotychczasowego doświadczenia zawodowego i prywatnego - podróże, sport, praca, szkolenia, kursy, specjalistyczna literatura. 

 

Z wykształcenia jestem managerem (studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim) oraz Trenerem Mentalnym (Akademia Trenerów Mentalnych, Jakuba B. Bączka)

 

W treningu mentalnym najwyżej cenię efektywność i to, że w krótkim czasie klient może osiągnąć mierzalne efekty.

 

Moją pasją jest pomaganie ludziom w odkryciu swojej ścieżki w życiu. Kocham podróże. 

 

W czasie wolnym najchętniej podróżuję najchętniej do krajów o cieplejszym klimacie i odmiennej od europejskiej kulturze, czytam książki z zakresu rozwoju osobistego, powieści i oczywiście podróżnicze, jeżdżę rowerem, pływam kajakiem, spaceruję.

Katarzyna  Drawska

 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka