Nazywam się Łukasz Kowalski.

 

Z wykształcenia jestem socjologiem po UKSW w Warszawie.

 

Na co dzień, jako osoba z niepełnosprawnością, staram się żyć w taki sposób, aby dawać przykład innym ludziom w podobnej sytuacji, że życie można przeżyć w całkowitym oderwaniu od schematów, jakie mamy w głowie. Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe obejmuje branżę sprzedażową w branży Call Center na wielu, zróżnicowanych projektach.

 

Specjalizuję się w przełamywaniu stereotypów na temat osób z niepełnosprawnością i przekuwaniu ograniczeń w atuty z niej wynikające. Moje działania stanowią też przykład dla osób pełnosprawnych, że wiele da się zmienić, a wszystko znajduje się wyłącznie w głowie.

 

W treningu mentalnym najwyżej cenię relację trenera z klientem, której celem jest wypracowanie optymalnego rozwiązania na każde wyzwanie.

 

Moją pasją jest taniec towarzyski, obserwacja ludzi w kontekście społecznym i jednostkowym. Uwielbiam wspierać ludzi w dążeniu do ich celów oraz pokonywaniu przeciwności losu.

 

W wolnym czasie lubię pójść na koncert, na masaż tajski, spotykać się z przyjaciółmi, czytać książki oraz doświadczać zjawiska ASMR, będącego metodą relaksacyjną polegającą na oddziaływaniu bodźców zewnętrznych (np stukanie palcem o wieko pudełka) na zmysły. Przeżycia ekstremalne takie jak skok ze spadochronem również nie są mi obce.

Łukasz Kowalski

 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka