Nazywam się Marcin Lewandowski

 

Na co dzień jestem certyfikowanym trenerem mentalnym oraz dyrektorem sklepu Decathlon gdzie przez 7 lat przeszedłem takie stanowiska jak doradca, szkoleniowiec, manager, administrator i dyrektor. Czynnie uprawiam sport i jest to moja odskocznia od pracy. Moją misją jest pomagać sportowcom aby nigdy nie musieli rezygnować ze swoich marzeń tylko dlatego, że nie będą potrafili poradzić sobie z psychiką.

 

Specjalizuję się w sportowym treningu mentalnym, ponieważ sam byłem zawodnikiem i rywalizowałem z najlepszymi drużynami i siatkarzami w Polsce. Pracuje z klientami podczas sesji treningu mentalnego 1:1 online oraz stacjonarnie. Prowadzę warsztaty z efektywności osobistej, komunikacji, budowania zespołów. Jako dyrektor sklepu wspieram osoby na wyższych stanowiskach poprzez mentoring.

 

Z wykształcenia jestem 

Certyfikowanym Trenerem Mentalnym (Akademia trenerów mentalnych Jakuba B Bączka).

Absolwentem szkoły mistrzostwa sportowego / siatkarz w Treflu Gdańsk.

Studiowałem również w wyższej szkole bankowej na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. 

 

W treningu mentalnym najwyżej cenię szybkość działania, budowanie relacji z innymi osobami. To jak przy użyciu prostych narzędzi możemy komuś pomóc i otworzyć oczy na inne możliwości. 

 

Moją pasją jest siatkówka którą trenowałem przez 15 lat. Oprócz tego sporty wodne, siłownia oraz żonglowanie które rozwija mój mózg.

Marcin Lewandowski

 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka