Nazywam się Mateusz Drop


Na co dzień jestem certyfikowanym trenerem mentalnym, pomagam ludziom odkrywać siebie na nowo. Inspiruję, analizuję, sprawdzam i dociekam. Jestem również właścicielem firmy z branży hvac, w której jestem odpowiedzialny m.in. za zarządzanie zespołem pracowników oraz pozyskiwanie i realizację projektów.


Specjalizuję się w sportowym treningu mentalnym, budowaniu pewności siebie dzieci i młodzieży, mentalnym budowaniu zespołów sportowych, prowadzeniu sesji indywidualnych 1:1.


Z wykształcenia jestem: Trenerem mentalnym. Jestem studentem 1 roku psychologii. Posiadam ponad 400 godzinne doświadczenie z pracy w terapii indywidualnej oraz grupowej. 


W treningu mentalnym najwyżej cenię szybkość i łatwość dotarcia do drugiego człowieka, nieszablonowy sposób przekazu, moc sprawczą która jest jego efektem


Moją pasją jest dawanie wartości drugiemu człowiekowi, odkrywanie w ludziach ich potencjału


W czasie wolnym najchętniej słucham muzyki, odpoczywam, spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi, poszukuję inspiracji podczas górskich wycieczek. 

Mateusz Drop


ZAPRASZAM DO KONTAKTU


Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka