Nazywam się Michał Celeda

 

Na co dzień pracuję w Radiu ZET. Jestem również lektorem radiowym i telewizyjnym (mój głos możesz znać z Radia Eska, w którym pracowałem do 07.2018; z reklam radiowych i TV; z programów takich jak “Sonda”, “Dzień Dobry Polsko”, VO stacji Fokus TV; “Vlogbox” w TTV; “Rozwód - Walka o wszystko” TVN; “Hardkorowa Miłość” i “Tak się kręcą Rodzinne Interesy” w Polsat), a także Trenerem Mentalnym. Moje doświadczenie zawodowe, zdobyte dzięki pracy w mediach (prezenter radiowy i telewizyjny; lider zespołów programowych i kreatywnych liczących blisko 100 osób), wykorzystuję w Treningu Mentalnym. Pomagam budować i rozwijać zespoły, które nie boją się wyzwań, a przede wszystkim osiągają cele. Zarówno w procesach grupowych jak i w indywidualnym treningu mentalnym stawiam na narzędzia budujące Pewność Siebie i tak potrzebny każdemu z nas Nawyk Zwyciężania. By sprostać zadaniom w pracy, w domu, oczekiwaniom innych, a także by osiągać wyznaczane przez nas samych cele uczę technik budowania Koncentracji, Spokoju Wewnętrznego i Prawa Do Porażki. 

Moja praca to moja pasja, a CeleDA się zrealizować.  

 

Specjalizuję się w prowadzeniu treningów mentalnych 1:1 i szkoleń grupowych polegających na:

  • budowaniu pewności siebie poprzez mówienie (poprzez zdobyte doświadczenia w pracy z i przy mikrofonie, a także prowadzeniu dużych zespołów/ współpracy działów) i zwiększaniu świadomości dotyczącej komunikacji w zespołach/ między zespołami;
  • radzenia sobie ze stresem; 
  • akceptacji siebie;
  • tworzeniu prezentacji i raportów (specjalne techniki budowania prezentacji; 
  • budowaniu historii, które zapadają w pamięć (zasady storytellingu). 

Z wykształcenia jestem 

  • Trenerem Mentalnym ( Akademia Trenerów Mentalnych Jakub B.Bączek);
  • Dziennikarzem - Absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych.

W treningu mentalnym najwyżej cenię relację, poznawanie i kontakt z drugim człowiekiem. Praca indywidualna (1:1) jak i procesy grupowe dają nam możliwość poznania naszych słabych i mocnych stron, które tak bardzo pomagają nam w naszym rozwoju osobistym.

 

Moją pasją jest pomaganie innym w odnalezieniu wewnętrznego spokoju i jednocześnie budowaniu pewności siebie poprzez mówienie/ opowiadanie historii zapadających w pamięć.

 

W czasie wolnym najchętniej czytam książki (głównie te dotyczące rozwoju osobistego), medytuję, oglądam filmy (dramaty, komedie… i wszystkie z Willem Smithem),  spaceruję, podróżuję odwiedzajać co najmniej raz w roku Bieszczady i słucham muzyki.

 

Michał Celeda

 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka