Nazywam się Monika Gudzowska-Popowicz

 

Na co dzień pracuję jako psycholog wojskowy oraz prowadzę własny gabinet psychologiczny, w którym pomagam innym w odkrywaniu siebie i realizacji marzeń, towarzyszę w pokonywaniu wiraży na drodze życia, wyciągam rękę do każdego w potrzebie. 

 

Specjalizuję się w psychologii sportu, prowadzeniu warsztatów rozwojowych i grup wsparcia. Ponadto wykorzystuję techniki treningu mentalnego w terapii uzależnień. 

 

Z wykształcenia jestem psychologiem, certyfikowanym trenerem mentalnym, terapeutą uzależnień i nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

 

W treningu mentalnym najwyżej cenię to, że efekty widać bardzo szybko, co daje niesamowitego kopa motywacyjnego do działania, a dzięki równoczesnej pracy nad balansem wewnętrznym nawet trudne doświadczenia przechodzi się bez uszczerbku na zdrowiu

 

Moją pasją jest zdecydowanie crossminton - szalona rakietowa dyscyplina, w którą może grać każdy, zawsze i wszędzie. Równie ważną jest towarzyszenie ludziom w odkrywaniu swoich marzeń i realizacji interesujących pomysłów.

 

W czasie wolnym najchętniej spędzam czas z rodziną oraz poszerzam wiedzę w aspektach życia związanych z rozwojem osobistym, uzależnieniami i szeroko rozumianą motywacją

Monika Gudzowska-Popowicz

 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka