Nazywam się Paulina Rzążewska

 

Na co dzień produkuję seriale, niejeden z nich zapewne znasz ;-). Razem z grupą wspaniałych ludzi tworzę historie od najdrobniejszego pomysłu poprzez wszystkie etapy - od prac literackich do planu zdjęciowego, a potem postprodukcji aż do finalnej filmowej opowieści. A jako trenerka mentalna sprawiam, że sny stają się rzeczywistością. Z powodzeniem uczę też storytellingu.

 

Specjalizuję się w  pracy z artystami, początkującymi twórcami, osobami, które chcą się spełniać artystycznie, ale też pomagam kobietom w ich rozwoju, korzystając z moich osobistych doświadczeń, nie tylko zawodowych.

 

Z wykształcenia jestem lingwistką i skrzypaczką. Wiem jak ciężką pracą dojść do spektakularnych efektów. A produkcji filmowej i scenariopisarstwa uczyłam się na kursach, szkoleniach i masterclassach na całym świecie.

 

W treningu mentalnym najwyżej cenię magię, która dzieje się z ludźmi dzięki sprytnemu wykorzystywaniu narzędzi i zdobyczy psychologii aby zmaksymalizować satysfakcję z życia.

 

Moją pasją jest popkultura w całej swej rozciągłości oraz komunikacja, szczególnie masowa i międzykulturowa.

 

W wolnym czasie najchętniej zwiedzam świat na motocyklu, szukam nowych pasji, czytam i śpiewam.

Paulina Rzążewska

 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka