Nazywam się Urszula Jóźwiak

 

Na co dzień poszukuję nowych, niekonwencjonalnych rozwiązań do pokonywania trudności zarówno w życiu osobistym jaki i zawodowym.

Mam wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu Produkcją, Jakością oraz Projektami Optymalizacyjnymi i Wdrożeniowymi w branży farmaceutycznej. Buduję zespoły projektowe poprzez warsztaty rozwojowe z wykorzystaniem elementów Treningu Mentalnego. Wspieram rozwój Pewności Siebie, umiejętność Zwyciężania i Koncentracji w dążeniu do celu oraz osiągania równowagi życiowej w zgodzie ze słabymi stronami i akceptacją siebie.

Prowadzę też indywidualne treningi mentalne dla osób będących w na drodze do realizacji własnych celów i marzeń.

Jestem osobą pozytywną, działającą tak aby praca była pasjonującym elementem życia a nie koniecznością.

Specjalizuję się w prowadzeniu treningów mentalnych 1:1 z Menedżerami na różnym stopniu rozwoju kariery tak by oni i ich zespoły byli zgrani i skuteczni w osiąganiu wyznaczonych celów.

 

Z wykształcenia jestem 

  • Trenerem Mentalnym ( Akademia Trenerów Mentalnych Jakub B Bączek), 
  • Menedżerem Projektów ( Akademia Leona Koźmińskiego i mini MBA PAM Center Łódź) z prawie 20 letnim doświadczeniem w branży farmaceutycznej.
  • Technologiem procesów chemicznych i farmaceutycznych ( Politechnika Łódzka, Gdański Uniwersytet Medyczny)

 W treningu mentalnym najwyżej cenię możliwość pracy bezpośredniej z człowiekiem tak by czuł postęp w rozwoju, był lepszym od siebie z wczoraj i wzrastał w poczuciu własnego szczęścia.

 Moją pasją jest praca z ludźmi nad rozwojem osobistym przez docieranie do ich wnętrza, poszukiwanie niekonwencjonalnych metod nauczania. Lubię pracować z ludźmi w różnym wieku, także z dziećmi i młodzieżą, tworząc dla nich bezpieczną przestrzeń do rozwoju.

 W czasie wolnym najchętniej pływam, spaceruję z psem, zbieram grzyby, piszę wiersze, spotykam się z przyjaciółmi. Wspieram charytatywnie działalność osób z problemami społecznymi.

Urszula Jóźwiak

 

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

 

Dziękujemy ! e-mail został przesłany.
Imię, Nazwisko
Twój e-mail
Treść wiadomości

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez () w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną. Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Zostałem poinformowany, że mam prawo wglądu, poprawiania oraz żądania usunięcia moich danych osobowych w dowolnej chwili.

Przepisz nazwę z obrazka